




Ковдра зимова двоспальна 172x205 штучний лебединий пух Тік 100% бавовна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Наповнювач штучний лебединий пух - це сучасний наповнювач, який виготовляється з дуже тонких мікроволокон і за своїм зовнішнім виглядом і характеристиками близький до натурального лебединого пуху. При цьому він не викликає алергічних реакцій, в ньому не заводяться кліщі та інші мікроорганізми. Ковдри з таким наповнювачем - дуже легкі, ніжні і повітряні.
Чохол ковдри з натуральної 100% бавовни. Тік - це тканина щільного полотняного плетіння, виготовляється з натуральних волокон бавовни. Ця тканина ідеально підходить для пошиття чохлів на подушки і ковдри. Тік відрізняється особливою міцністю, зносостійкістю. Тканина піддається спеціальному просоченню, яка перешкоджає проникненню наповнювача назовні, а пилу всередину виробу. Ковдри і подушки з тіка більш пружні, чудово тримають форму, довговічні і мають високу гігроскопічність, антиалергенні і антистатичні. Така тепла і одночасно невагома ковдра - найкращий варіант для холодного часу року.
Ковдри з наповнювачем штучним пухом дуже легкі і теплі, відрізняються підвищеним комфортом у використанні. Завдяки властивостям штучного пуху ковдри практичні у використанні і не вимагають особливого догляду.
Практичність, елегантність, якість виробів торгової ТМ "Руно" не залишать вас байдужими і перевершать Ваші очікування.
Розмір: 172x205 см
Наповнювач: штучний пух (100% поліефірне волокно) 420 г/м2 Зимова
Теплові характеристики: ***** дуже тепла
Матеріал чохла: бавовна 100% тік
Упаковка: сумка ПХВ 316.139ЛПУ
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1550 г |
| Виробник | Руно |
| Ширина | 172 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 205 см |
| Тип ковдри | Двоспальне |
| Ступінь теплоти | Особливо тепле |
| За технологією пошиття | Стьобана |
| Наповнювач ковдри | Штучний лебединий пух |
| Матеріал чохла | Тік |
| Щільність наповнювача | 420 г/м2 |
- Ціна: 2 905 ₴


