




Набір Ковдра 200х220 євро + 2 подушки 50х70 демісезонний антиалергенний GREY
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Набір GREY - демісезонна ковдра з двома подушками. Демісезонна ковдра призначена для осінньо-весняного періоду, коли не потрібна особливо утеплена ковдра. Відмінний варіант двоспальної ковдри та подушок в елегантному сірому кольорі.
Для тих, хто цінує комфортний і практичний відпочинок, безсумнівно, в нагоді стане ця м'яка і повітряна ковдра з антиалергенним наповнювачем. Завдяки своїм унікальним характеристикам і невисокій вартості, ковдри з наповненням силіконовим волокном, найбільш затребувані на сьогоднішній день. Такі ковдри дуже легкі, добре зберігають тепло, довговічні, практичні, витримують багаторазове прання у пральній машині. Ковдри з силіконізованим наповнювачем не викликають алергію, не вбирають запахи і пил.
У комплекті до ковдри - 2 подушки зручного розміру 50х70 см. Подушка складається з екологічно чистої сировини; має антибактеріальні властивості. Наповнювач - антиалергенне силіконізоване волокно, скручене в дрібні кульки, що робить подушку пружною і не дає подушці втрачати свою форму.
Розмір: ковдра двоспальна євро 200x220 см, подушки 50х70 см - 2шт. висота подушки 14-16 см
Наповнювач: силіконізоване волокно 100%
Щільність наповнювача: 200 г/м2
Матеріал чохла: мікрофібра 100% п/е
Колір: Сірий, обробка кантом
Теплові характеристики: *** середня (демісезонна ковдра)
Упаковка: сумка ПХВ
925.52Grey
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Руно |
| Тип ковдри | Двоспальне Євро |
| Ступінь теплоти | Стандартне |
| За технологією пошиття | Стьобана |
| Наповнювач ковдри | Силіконізований синтепон |
| Щільність наповнювача | 200 г/м2 |
| Матеріал чохла | Мікрофібра |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 200 см |
| Довжина | 220 см |
| Вага | 750 г |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 2 120 ₴/комплект






